Фільми

Apple придумала змінні задні кришки з різними опціями для iPhone — Лайфхакер

Apple подала патентну заявку з концепцією змінних задніх кришок для iPhone, за допомогою яких користувачі зможуть прокачувати смартфони новими функціями. Вони також виступатимуть як захисний чохл.

Йдеться не про доповнення на кшталт MagSafe, а про повноцінну заміну задньої панелі, при якій забирається все, крім стандартного модуля камери.

У документі описується система пружинних затискачів для кріплення, включаючи електричні з'єднання, та перераховуються деякі елементи, які можуть бути вбудовані в такі кришки. Це, серед іншого, додаткова батарея або навіть камера, допоміжний дисплей та нові датчики моніторингу здоров'я, зокрема, для відстеження рівня глюкози у крові.

Опис останньої підсистеми звучить особливо цікаво. Вона може включати механізм прийому зразка крові (наприклад, на лакмусовій смужці) і відповідні компоненти аналізу.

Все це звучить дуже цікаво та перспективно, але не варто забувати, що далеко не всі патенти доходять до комерційної реалізації. Не виключено, що ми ніколи не побачимо такі змінні задні кришки iPhone.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.