Жаль шершень
Гороскоп

Новий 2025 рік Жалючого Шершня за слов'янським календарем

Новий рік за слов'янським календарем настає у день весняного сонцестояння. 2025-го воно припадає на 20 березня — і тоді ж на зміну Темному Соху (Лосю) прилетить Шершень, що шкодує. Новоліття за слов'янським гороскопом — ще одна чудова нагода привітати рідних та друзів зі святом, надіславши їм яскраві картинки з добрими побажаннями та тематичні фото.

Покровитель року

Слов'янський тотем 2025-го – одна з 16 тварин слов'янського годослова. Він особливо допомагає людям, народженим у 1929, 1945, 1961, 1977, 1993, 2009 роках. В черговий раз Шкода Шершень за слов'янським календарем займе чільне становище на майбутні 12 місяців 20 березня 2025 року, в четвер. Народжені під його заступництвом відрізняються розвиненою інтуїцією, цілеспрямованістю та гарною пам'яттю. Вони від природи ощадливі і вміють досягати поставленої мети, діючи за чітким планом.

Покровитель року Рік Дата настання День тижня
Жаль Шершень 1993 20 березня Субота
Жаль Шершень 2009 20 березня П'ятниця
Жаль Шершень 2025 20 березня Четвер
Жаль Шершень 2041 20 березня Середа
Жаль Шершень 2057 20 березня Вівторок

Жаль шершень

Позитивні якості

Люди, які мають його своїм тотемним звіром, — безперечні лідери, які мають яскраво виражений дар красномовства, що допомагає їм вільно спілкуватися з людьми та ефективно керувати ними. Фінанси перебувають у них під повним контролем, що допомагає залишатися добрими господарями та примножувати матеріальний добробут. Вони приголомшливо життєстійкі, в образу себе не дають, якою б не складалася ситуація, але закликати оточуючих до самовдосконалення здатні досить уїдливо.

Негативні якості

Люди з цим тотемом здатні добиватися свого, навіть якщо доводиться поступатися моральними принципами. Ще вони бувають дуже ревнивими, і приборкати свою ревнощі не вміють чи не хочуть. Часом «шершнята» поводяться досить метушливо і галасливо, не беручи до уваги невдоволення оточуючих.

Яким очікується 2025 рік

Новий 2025 — не тільки рік Шершня, що шкодує, за слов'янським гороскопом, а й рік Змії за східним календарем. З таким яскравим поєднанням пов'язані прогнози, що майбутній період буде сповнений динамічними подіями, проте мудрі люди зможуть подолати труднощі. Їм набагато важливіше не те, чий рік і коли настав, а що необхідно зробити, щоб змінити життя на краще.

Якщо приймати правильні рішення, багато хто зможе добре просунутися кар'єрними сходами. Головне — приносити користь та активно працювати. Вдалий час для генерування креативних ідей, просування нових проектів, освоєння невідомих напрямків.

Успіхи у професійній сфері обернуться збільшенням фінансового становища. Однак важливо не витрачати все повністю: якщо в сприятливий час не сформувати хороший заділ на майбутнє, вже через кілька років доведеться тугіше затягнути пояси. До грошей потрібно ставитись шанобливо, щоб вони не втекли крізь пальці. Найбільш вдалий період припаде на літо.

Особисті справи також обіцяють стати благополучними. Одружені зміцнять відносини і привнесуть у свій союз більше тепла і щирості. Тих, хто перебуває в пошуку другої половинки, чекають цікаві знайомства, які здатні виявитися доленосними, проте розважливість, поєднана з практичністю, не завадить і в романтичній сфері.

Щоб здоров'я не підводило дуже сильно, потрібно як інтенсивно працювати, а й вчасно відпочивати. Неспішні прогулянки на свіжому повітрі ще нікому не завадили, і їх важливо практикувати незалежно від того, який звір набуває своїх містичних прав.

Оса біля змії

Як зустрічати тотем 2025

За старих часів кожен слов'янин вибудовував своє життя, орієнтуючись на годослов. Згідно з цим календарем, 2025 рік пройде під заступництвом однієї з тварин слов'янського гороскопу — Шершня, що шкодує. Щоб тотем допомагав уберегтися від серйозних випробувань, потрібно зустрічати його, взявши на озброєння корисні поради:

  1. Як сильніше цінувати своє життя. Дбати про себе, стежити за здоров'ям, не уникати профілактичних візитів до лікаря. Не варто ігнорувати проблеми та сподіватися на те, що вони розсмокчуться самі собою.
  2. Бути готовими до змін. Покровитель року відрізняється мобільністю та маневреністю, і не виключено, що потрібно буде правильно слідувати за ним, щоб залучити позитивні зміни.
  3. Виявляти терпіння. Необхідно докладати серйозних зусиль, щоб досягти бажаного. Шлях може виявитися складним, але труднощі легше подолати, якщо вірити в себе і розуміти, що сила рухається.

Якщо дотримуватися рекомендацій, 2025 рік Шкода Шершня (або Зеленої Дерев'яної Змії за східним календарем), незважаючи на потенційно можливі випробування, здатний направити життя в інше русло, більш сприятливе.

Народні прикмети

Наші предки настільки поважали шершніми, що включили цих живих істот до свого рокослова. Щоб активувати позитивні риси, можна тримати в будинку або квартирі тотем-амулет, і в жодному разі не ображати комах, які випадково залетіли до житлового приміщення.

У народі існували численні прикмети, пов'язані з цими волохатими гігантами. Найбільш поширеними повір'ями можна вважати такі:

  • коли цілі зграї потужних комах кружляли над полем, можна було розраховувати на рясний урожай;
  • якщо те саме спостерігали над головою конкретної людини, вірили, що вона обов'язково доб'ється того, що запланувала;
  • знаходили шершнів, що залетіли в овину або хлів, — з'являлися надії на знатний приплід свійських тварин чи птиці.

З дому намагалися їх не виганяти, бо були певні: на цих крилах залетіли благополуччя та удача. Деколи волохатий вісник починав битися у вікно, втрачаючи обережність, — це сприймалося як бажання терміново передати послання Вищих Сил.

Згідно з слов'янським календарем, 2025 рік пройде під заступництвом однієї з тотемних тварин наших предків — Шершня, що шкодує. Він приймає кермо влади кожні 16 років. Щоб потоваришувати з волохатим покровителем і впустити успіх у свій будинок, важливо багато трудитися, домагатися поставленої мети, займатися самоосвітою, довіряти інтуїції і піклуватися про своє самопочуття.

Читайте також:

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.